Ing. Peter Brodňan - G.G.Soft

Meranie, diagnostika a kontrola

Jednoduchá práca s aplikáciami a elektronickými dátami

Prevádzka v náročných podmienkach

Dlhá životnosť a nízka spotreba energie

Odolný displej a all-in-one počítač pre auto/pneu servisy a stanice technických a emisných kontrol

 

 

Meranie, diagnostika a kontrola

Uniq PC slúži na zobrazovanie a ovládanie strojov a zariadení. Je využiteľný pre akúkoľvek aplikáciu potrebnú pri servisných úkonoch. Je to odolné, ergonomické all-in-one riešenie so širokými možnosťami uchytenia v pracovnom priestore a pripojenia externých zariadení. Tie môžu byť pripojené priamo k počítaču, alebo prostredníctvom port replikátora s možnosťou diskrétneho uloženia káblov. 
  

 
Spoľahlivá prevádzka v náročných podmienkach
Uniq PC má vysokú mechanickú odolnosť vďaka hliníkovému telu s pasívnym chladením. Schopnosť odolávať náročným podmienkam je daná stupňom ochrany IP65. Je odolný voči prachu, otrasom a striekajúcej vode. Vďaka výbornej citlivosti displeja je Uniq vhodným riešením pre prostredie, kde je potrebné ovládať počítač v rukaviciach alebo špinavými rukami. Môže byť tiež ovládaný perom bez akéhokoľvek poškodenia dotykového panela. 
 

 
Jednoduchá práca s aplikáciami a elektronickými dátami
Obsluha má stále k dispozícii celú dokumentačnú databázu, servisné manuály, foto dokumentáciu a správy z opráv o každom zákazníkovi/vozidle spolu s históriou úkonov. Všetky záznamy sú v digitálne forme, čo uľahčuje archiváciu a obeh dokumentov. Použitím externých zariadení pripojených k Uniq PC je možné odfotiť situáciu pred a po oprave, vytvoriť video dokumentáciu, napísať všetky potrebné záznamy spojené s prácou a jednoducho ich archivovať pre budúce potreby. 
 

 

 
Dlhá životnosť a nízka spotreba energie
Vďaka uzavretému systému bez otvorov a pohyblivých častí nedochádza k zanášaniu zariadenia nečistotami. Tým sa predĺžuje jeho životnosť a spoľahlivosť. Uniq PC spotrebuje šesťkrát menej elektrickej energie ako bežný počítač. Údržba je veľmi rýchla a jednoduchá. Stačí ho umyť vodou a tekutým čistiacim prostriedkom.
 
 


 

Charakteristika produktu

» Presné a pohodlné ovládanie dotykom (v rukaviciach alebo špinavými rukami)
» Uzavretý systém s pasívnym chladením bez otvorov
» Odolnosť proti mechanickému poškodeniu, otrasom, vlhkosti a striekajúcej vode
» Počítač, displej a dotykový panel v jednom
» Nepretržitá, bezúdržbová prevádzka s jednoduchým čistením saponátmi
» Minimálna poruchovosť - dlhá životnosť
» Široké možnosti uchytenia - na stôl, stenu, držiaky
» Podpora Windows XP/Vista/7/8 a Linux
 
 
 

 

 

 

 

 

Dokumenty na stiahnutie