Ing. Peter Brodňan - G.G.Soft

Potrebujete spoľahlivého „parťáka“?.

Chcete byť dostupný za akýchkoľvek podmienok?

Záleží vám na výkonnosti a originalite?

Prekáža vám krátky životný cyklus vášho smartphonu?

 

 

Telefóny sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Používame ich pravidelne – doma, v práci. Napriek intenzite ich využívania sú považované za „krehkú“ elektroniku a je nevyhnutné zaobchádzať s nimi opatrne. Väčšinou majú veľmi krátku životnosť.  

Svetlou výnimkou sú odolné telefóny, ktoré boli na trhu už v dobe klasických mobilov. Dlho tvorili len okrajovú skupinu, určenú pre ľudí v teréne napríklad lesníkov, stavbárov a pod.

 


 

Nestačí len odolne vyzerať
Na trhu je už široká ponuka odolných telefónov. Napriek tomu, tých skutočne odolných je veľmi málo. S nástupom éry smartphónov je situácia ešte komplikovanejšia, keďže celú prednú stranu tvorí veľký displej a patrí medzi „najzraniteľnejšie“ miesta.
 

 
Hľadáte smartphone s poriadnymi funkciami, dobrou kondíciou a odolnosťou? Máme pre vás riešenie!
Nová generácia smartphonov Uniq Phone X3 ponúka nie len adekvátnu odolnosť, ale aj všetky kvality, ktoré sa od dobrého telefónu očakávajú. V prípade, že na „nežnosti“ nemáte čas a potrebujte drsnejší kúsok, Uniq Phone X3 je ten pravý! Spĺňa vojenskú normu MIL-STD 810G, takže je skutočne stavaný pre ťažký život. Nebojí sa špiny, vody, prachu a ani pádov na zem. Neprekážajú mu ani zlé poveternostné podmienky – dážď, mráz, sneh. Môže spadnúť do vody, skotúľať sa zo stavby, spadnúť v lese do blata – toto všetko by mal vydržať bez najmenšej ujmy. Displej s uhlopriečkou 4,7“ HD v rozlíšení 1280x720 pixelov poskytuje vysokú kvalitu obrazu. Vďaka štandardu Gorilla Glass sa nemusíte obávať škrabancov a prasklín na displeji.
 

 

 
Oblasti použitia

-priemysel
-energetika
-armáda
-záchranné zložky
-poľnohospodárstvo
-servisné služby
-priemysel

 


 

 
 Charakteristika produktu
» výkon (8 jadrový procesor)
» veľkosť pamäti RAM (2 GB) a ROM (32 GB + podpora 64 GB Micro-SD)
» kapacita batérie (10 hodín, 150 hodín v pohotovostnom režime)
» kvalitná kamera s automatickým zaostrovaním (zadná: 12 Mpx, predná: 5 Mpx)
» vysoká úroveň ochrany (IP68)
» vstavaná vysielačka
» NFC modul

 

 

 

 

 

Dokumenty na stiahnutie

application/pdf
case study.pdf
Veľkosť: 0 B