Ing. Peter Brodňan - G.G.Soft

 

  • Viete sa rýchlo a dobre rozhodovať?

  • Chcete dáta pre efektívne riadenie svojho podnikania?

  • Čo by ste dali za náskok pred konkurenciou?

  • Chcete kedykoľvek poznať aktuálny stav vášho biznisu?

 

 

Byť súčasne na viacerých miestach

Efektívne riadenie obchodu alebo prevádzky si vyžaduje zvládanie mnohých procesov. Kľúčovým je neustály prehlaď v číslach a činnostiach. Zvládať to pri viacerých prevádzkach naraz si vyžaduje nadľudské úsilie, neskutočne veľa času a bez delegovania kompetencií to častokrát ani nejde. Existuje možnosť ako získavať množstvo cenných informácii bez námahy a za minimálne náklady. Navyše aj spracované vo forme aká vám najviac vyhovuje. Prehľadné grafy sú samozrejmosťou

Riešením je Cloud

Vďaka moderným technológiám nám cloudové služby významne uľahčujú prácu a hlavne šetria čas. Tento virtuálny priestor systematicky zhromažďuje dáta na jednom mieste a dôkladne ich chráni pred zneužitím.

Pokladnica, ktorá vám veľa prezradí

Zo zákonnej povinnosti uchovávať kontrolné záznamy vygenerované registračnou pokladnicou, môžete premeniť na výhodu. Doteraz sa zozbieraným údajom nikto nevenoval, pritom majú veľkú cenu. A vy ich môžete mať kedykoľvek k dispozícii. S využitím rôznych aplikácii získate kľúč k ich správnemu dešifrovaniu, čím získate nástroj, ktorý vám zaručí efektivitu. Nielenže zvýšite svoje príjmy a predbehnete konkurenciu, ale zároveň budete vedieť flexibilnejšie reagovať na požiadavky trhu.

Využívajte iba dáta, ktoré potrebujete

K dispozícii máte niekoľko úrovní spracovania a rozsahu dát. Prostredníctvom cloudových služieb získate prehľad o preferenciách zákazníkov, čo vám umožní lepšie prispôsobiť ponuku a získať ich lojalitu rôznymi vernostnými programami. Od teraz môžete v pohodlí domova sledovať na svojom počítači alebo smartfóne denné reporty o fungovaní vašej prevádzky, pohybe tovarov, tržbách, počte zákazníkov a aktivite vašich zamestnancov.

Cieľom nie je pracovať viac ale efektívnejšie

Vravíte, že sa vám páči predstava mať komplexný obraz o vašom biznise aj počas dovolenky na slnečnej pláži? Využite najrevolučnejší nástroj na ceste za úspechom a vaša predstava sa môže stať skutočnosťou.

 

Výhody riešenia:

  • šetrenie nákladov a času
  • vždy aktuálne informácie
  • efektívne rozhodovanie na základe faktov
  • dáta, štatistiky a dokumenty dostupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek
  • rôzne balíky služieb, ktoré si môže dovoliť každý
  • bezpečné úložisko – ochrana pred zneužitím