Ing. Peter Brodňan - G.G.Soft

» Vždy aktuálne dáta

» Zrýchlenie procesu objednávania a predaja

» Okamžité odosielanie objednávok

» Navigácia s plánovaním a kontrolou trás

 

Odolný multimediálny tablet pre obchodných reprezentantov

Uniq Tablet je ideálnym mobilným dotykovým počítačom pre tých, ktorí sú v pohybe a pracujú v náročnom prostredí. Nevadí mu prach ani kontakt s vodou. Odolná plastová guma chráni tablet pred poškodením pri nárazoch či páde z výšky až 80cm.

 

Spoľahlivý pomocník do nepohodlných pracovných podmienok

 

Vždy aktuálne dáta

Prostredníctvom Wi-Fi alebo 3G je možné pripojenie na internet a do firemných aplikáci. Obchodný reprezentant môže zistiť aktuálny stav zásob, vytvárať objednávky priamo u zákazníka a ich okamžité odoslanie do centrálneho informačného systému. Vďaka integrovanej kamere, mikrofónu a reproduktorom môže komunikovať alebo prenášať obraz. Na výsledky práce z terénu nemusí nadriadený čakať kým ich obchodník spracuje. Môže ich mať k dispozícii hneď, ako ich zaznamená a odošle.

Časová efektivita

Komunikácia s aplikáciami potrebnými pre obchodnícku prácu je jednoduchá a všade dostupná. Zabudnite na zápisníky a poznámkové papiere z ktorých ste museli po každom výjazde hodiny prepisovať údaje do počítača v kancelárii. Váš pracovný čas môžete využívať oveľa efektívnejšie.

Plánovanie a kontrola trás

Zabudovaný GPS modul umožňuje efektívnu navigáciu a manažovanie trás každého obchodného zástupcu, ktoré sú sťahované z centrálneho informačného systému. GPS tiež zaznamenáva a odosiela polohu obchodníka. Na základe týchto údajov môže nadriadený kontrolovať absolvovanie naplánovaných trás.

Elegantný vzhľad a komfortná obsluha

Napriek robustnosti pôsobí Uniq tablet elegantne. Jeho ergonomický tvar umožňuje pohodlné držanie v jednej ruke. Ovládanie je komfortné vďaka dvojdotykovému displeju a klávesnici s vybranými klávesami. Samozrejmosťou je automatické otáčanie obrazu podľa polohy a prispôsobenie sa displeja svetelným podmienkam prostredia. Pri presune tablet  napojíte na autonabíjačku a Váš pomocník bude pripravený odvádzať ďalšie spoľahlivé služby.

Charakteristika produktu

» dvojdotykový kapacitný LED displej 9,7"
» zabudovaná kamera, mikrofón a reproduktory
» ochrana pred striekajúcou vodou IP54
» slot na SIM kartu
» možnosť auto napájania a nabíjania
» polohový a svetelný senzor displeja
» podpora operačného systému Windows XP/7/8
» životnosť viac ako 50 000 hodín prevádzky
» rozmery: 209,4 x 282,1 x 30,1 mm
» hmotnosť len 1,2 kg

 

Dokumenty na stiahnutie